Крими

Стана ясно как е починал мъжът, открит край Смолян

47-годишният мъж, намерен мъртъв в местността „Върхът“, е починал след като е паднал в урва. Сигналът за инцидента е подаден снощи около полунощ.

Мъжът е бил в района заедно със своята сестра и брат, които се връщали от гости на свои близки, съобщава „Дарик“. Роднините на 47-годишния мъж, подали сигнала, едва след като се прибрали в дома си. „Още снощи разбрахме за случая, но нямаше как да се реагира, заради късния час и зимната обстановка“, коментира кметът на община Неделино Боян Кехайов.

Според него рано тази сутрин е мобилизирана техника, но тя е закъсала в преспите и се е наложило доброволци с лопати в ръце да разчистват еднометрови преспи в продължение на повече от 5 км, за да се стигне до трупа.

Тепърва ще се прави оглед на местопроизшествието и дали има данни за насилствена смърт. Тялото е намерено на около 20 м под пътеката, където са вървели тримата. Починалият е бил семеен и от с.Тънка бара и се прибирали от местността Черешката. На място са началниците на местната Гражданска защита, полиция и кмета на общината.

Leave a Comment
Сподели
Публикувано от
Дарин Попов

Скорошни постове

  • България

Полицията издирва мъж за побой над 20-годишна жена пред нощен клуб в Стара Загора

Полицията в Стара Загора издирва 34-годишен мъж, заподозрян, че е нападнал 20-годишна жена пред местен…

преди един час
  • България

57-годишен мъж е с опасност за живота след инцидент в гората край Казанлък

57-годишен мъж е с опасност за живота след инцидент в гората край казанлъшкото село Долно…

преди един час
  • България

Костадин Костадинов и Станислав Стоянов говориха на първия форум на „Европа на суверенните нации“ в Берлин

В Берлин се проведе Срещата на върха на суверенните нации 2026. Събитието събра международни гости…

преди 2 часа
  • България

Евакуираха гимназия в Стара Загора заради открит боеприпас

Професионалната гимназия по механотехника и транспорт в Стара Загора беше евакуирана спешно, след като в…

преди 2 часа
  • България

Спор между деца прерасна в нападение с брадва и автомобил в Горна Оряховица

Пореден случай на агресия разтърси Горна Оряховица. На 28 юни спор между деца прерасна в…

преди 3 часа
  • България

Ричард Величков защити княгиня Калина и призова: Важен е моралът, не трендът

Ричард Величков, познат като „Мистър София 2018“ и бивш участник във „ВИП брадър“, отрече слуховете…

преди 3 часа