Мъж от шуменското село Велино едва не уби от бой свой съсед, който му отишъл на гости и накрая сам се предаде. 52-годишният побойник Георги И. отишъл у съседи, за да им каже да извикат спешна помощ за приятеля му Пламен Ж./41г./. Дошлите полицаи арестували побойника, пише Труд.
Георги е познат на униформените от миналото лято, когато ги вдигна по тревога, че са откраднати 10 000 лв. от дома му. След дни се сети, че на пияна глава ги е преместил и забравил новия тайник.
Сега отново алкохол бил причина двамата мъже да се сбият в нощта срещу понеделник. Домакинът налагал госта с дръжката на лопата, потрошил му горна и долна челюст, без малко да му отреже и ухото. Пред униформените разказал, че действал при отбрана, защото Пламен извадил нож. Във вторник битият бил освидетелстван за травмите от специалист и нямал яснота кой го е подредил така, дори първата му версия била, че раните получил, докато клал заек.
Образувано е досъдебно производство и този път няма да бъде прекратено, както се случи с казуса с пачките.
Актьорът Александър Кадиев е санкциониран за заснемане на видеоклип по време на шофиране, в който…
Лек автомобил се обърна по таван на 261-ия километър на автомагистрала „Тракия“ в района на…
След смъртта на 16-годишната Ивана Стойнева, която падна от петия етаж на жилищен блок в…
Въпреки оплакванията на туристи за високите цени по Черноморието, данни на Евростат показват, че България…
Районната прокуратура в Стара Загора е повдигнала обвинения на 30-годишен мъж и 41-годишна жена за…
Районната прокуратура в Стара Загора е повдигнала обвинения на 30-годишен мъж и 41-годишна жена за…
Leave a Comment