Труповете на разстреляното семейство във Вълчи дол бяха вдигнати днес по обяд. Преди това десетина роднини и близки чакаха пред входа на къщата на улица „Кап. Георги Мамарчев“ 19.
След като полицията направи втори оглед, те бяха пуснати в голямата стая на първия етаж да се приготвят за погребението. Бащата Енчо Иванов е започнал работа като пожарникар във Вълчи дол, после е постъпил на същата работа в Девня, предава „24 часа“.
Пенсионер е, но пак работеше в частна девненска пожарна, казаха съседи. Версията, че синът Калоян е бил наркоман, бе опровергана от близка на семейството.
„Калоян не може да направи такова нещо. Като малък е опитвал, но беше сериозен мъж. От 6 месеца работеше като майстор във фирма за облицовки, взимаше заплата от по 1500 лева.
На Коледа го взехме с колата от Варна и той през цялото време говореше за баницата на майка си, радваше се, че ще се прибере у дома за празниците“, каза жена, която е майка на приятелка на разстреляния син.
Разстреляното семейство живее в хубава триетажна къща-близнак. Бащата се е занимавал с производство на мед, дори имал сертификат за износ и собствен етикет.
75-годишната актриса Александра Братанова, позната от български филми, отправи публичен апел за финансова помощ, след…
Районният съд в Стара Загора постанови най-тежката мярка за неотклонение „задържане под стража“ спрямо 26-годишния…
Момиче на 12 години от Южна България е станало майка. Най-младата родилка в областната болница…
Жена е пострадала при пътен инцидент на кръстовището между бул. „Александър Малинов“ и ул. „Самара“…
Остават броени дни до официалното откриване на мотосезон 2026, което ще се състои тази събота.…
Служители на Районното управление във Велинград задържаха заподозрян за палеж след пожар в едноетажна постройка…
Leave a Comment