Нападателят на „Манчестър Юнайтед“ Златан Ибрахимович представи себе си като крал. В профила си в „Инстаграм“ шведът публикува фотоколаж, на който е изобразен в кралски одежди.
В момента крал на Швеция е 70-годишният Карл XVI Густав, който беше коронован през 1973 година. Той ще бъде наследен на престола от дъщеря си – принцеса Виктория. С публикацията си обаче Ибрахимович спокойно вече се определи като следващия крал на скандинавската страна, пише БТВ.
За момента той все пак остава нападател на „Манчестър Юнайтед“ с 13 попадения от 19 срещи дотук във Висшата лига. 35-годишният Ибрахимович премина в тима на Жозе Моуриньо в началото на сезона със свободен трансфер.
75-годишната актриса Александра Братанова, позната от български филми, отправи публичен апел за финансова помощ, след…
Районният съд в Стара Загора постанови най-тежката мярка за неотклонение „задържане под стража“ спрямо 26-годишния…
Момиче на 12 години от Южна България е станало майка. Най-младата родилка в областната болница…
Жена е пострадала при пътен инцидент на кръстовището между бул. „Александър Малинов“ и ул. „Самара“…
Остават броени дни до официалното откриване на мотосезон 2026, което ще се състои тази събота.…
Служители на Районното управление във Велинград задържаха заподозрян за палеж след пожар в едноетажна постройка…
Leave a Comment