Истински екшън се е разиграл на пътя на София – Бургас днес около 12 ч.
Шофьор на автобус, пътуващ по линията София-Китен, е бил заплашван с бой от мускулест мъж. Случката се разиграва на 50 км преди Бургас, предаде 24 часа. Читатели са изпратили видео, на което се чува как мъжът заплашва шофьора на автобуса, че ще го причака в Бургас с още десет човека и ще го пребият.
Шофьорът на автобуса се извинява, но заплахите продължават. „Ще те изчакам в Бургас и ще те убия от бой.“, крещи мъжът. До екшъна се стигнало, след като автобусът изпреварил мерцедес с немска регистрация. Това явно ядосало водача на немското возило, който започнал да кара на зиг-заг пред автобуса.
За да не излага пътниците на опасност, шофьорът отбил, а пред него и мерцедесът.
Читатели са обяснили, че са шокирани от поведението на младия мъж и не могат да си обяснят защо се е стигнало до такава агресия от негова страна.
Около 16:30 часа вчера 47-годишна жена от Шумен подала сигнал в местното полицейско управление, че…
Днес, 29 май, петък, времето започва с променлива облачност, но с тенденция към повече слънчеви…
Председателят на Европейската комисия Урсула фон дер Лайен и министър-председателят на България Румен Радев проведоха…
Инцидент на ГКПП „Дунав мост“ завърши със смъртта на 61-годишен шофьор и раняване на полицай…
Седемгодишната Стефани Тошева от Ихтиман върна изгубен мобилен телефон на собственика му и спечели признанието…
България, заедно с Румъния и Унгария, е сред държавите в Централна и Източна Европа, които…
Leave a Comment