Автори на нова теория за края на света твърдят, че на планетата и на човечеството им остава по-малко от седмица. Съгласно уверенията им, на живота ще бъде сложен край на 29 юли 2016 г., съобщава Sputnik Молдова, цитиран от „Фокус“.
Поредната теория за апокалипсис набира все повече популярност в интернет: разпространен видеоклип за края на света е бил видян от повече от три милиона потребители.
Привържениците на теорията обясняват, че следващия петък ще има инверсия на магнитните полета на Земята. Това ще провокира мощни земетресения, а температурата на въздуха ще се повиши. Слънцето ще изстине, а Луната ще стане червена. Нивото на океаните ще се покачи. Всичко това в крайна сметка ще направи живота на планетата невъзможен.
**Метеорологична прогноза за 15 август** Днес, 15 август, ще преобладава слънчево и топло време в…
Челен сблъсък край Раковски отне живота на 59-годишен **Смърт при ПТП между Раковски и село…
Откриха мъртва изчезналата жена от дом за възрастни в село Вратца **Трагичен край на издирването**…
Горящ камион блокира магистрала „Тракия“ **Задръстване край 155-и километър** Тежкотоварен камион се запали на 155-ия…
Жълт код за силен вятър и горещини на 15 август Метеоролозите предупреждават за опасно време…
**Домашно насилие и отвличане на деца в Добри Войниково** Малко преди 23 часа снощи в…
Leave a Comment