Депутатите от „Атака“ внесоха предложение да се направи 3-метрова ограда, която впоследствие да бъде укрепена от бетонни съоръжения, на границата между България и Гърция заради утежнената ситуация с бежанците.
Според депутатката Магдалена Ташева това предложение ще помогне на правителството да вземе съответното решение и да последва примера на останалите европейски държави, изградили вече такива защитни съоръжения по раниците си.
Ташева мотивира идеята на „Атака“ с точа, че след 6 блокади от страна на Гърция по границите ни, не може да се разчита на нейния граничен контрол и държавата ни трябва да защити сигурността си и територията си от бежанците с такова защитно съоръжение.
75-годишната актриса Александра Братанова, позната от български филми, отправи публичен апел за финансова помощ, след…
Районният съд в Стара Загора постанови най-тежката мярка за неотклонение „задържане под стража“ спрямо 26-годишния…
Момиче на 12 години от Южна България е станало майка. Най-младата родилка в областната болница…
Жена е пострадала при пътен инцидент на кръстовището между бул. „Александър Малинов“ и ул. „Самара“…
Остават броени дни до официалното откриване на мотосезон 2026, което ще се състои тази събота.…
Служители на Районното управление във Велинград задържаха заподозрян за палеж след пожар в едноетажна постройка…
Leave a Comment