Образът на живия светец от село Байлово дядо Добри, който дава събрана милостиня за реставрация на храмове из цяла България, се появи върху малък полски „Фиат“ в центъра на Пловдив, съобщи БНТ.
Автор на нестандартната проява е 63-годишният Йордан Рангелов, който по този начин разпространява делото на 101-годишния дядо Добри.
Нарича себе си многогрешния Йордан. Жадува да се срещне с дядо Добри, когото определя като божи човек. Затова решил да изобрази върху колата си неговите думи. Да ги видят повече хора и да прозрат тяхната мъдрост.
**Президентът Радев обяви остри критики срещу управлението на казуса "Лукойл": Нарушения на Конституцията и правовата…
**Деница Сачева: „Румен Спецов е професионалист с опит, а бюджетът за 2026 г. е единственият…
**ТРАГИЧНО ПТП НА АВТОМАГИСТРАЛА „ТРАКИЯ“ ВЗЕМА ТРИ ЖИВОТА** Трима души загинаха, а един е тежко…
**Скандал около сина на евродепутата Радан Кънев: 17-годишен младеж задържан с наркотици** В ранните часове…
**Уикендът обещава спокойно и меко време с леки облаци и мъгли** България очаква сравнително тиха…
**Уикендът обещава спокойно и меко време с леки облаци и мъгли** България очаква сравнително тихо…
Leave a Comment