Спецоперацията е реализирана снощи на територията на столицата. Към 20:00 часа, след продължително преследване, на изхода на София преди първия тунел на АМ „Люлин” служители от сектор „Престъпления свързани с МПС” и колегите им групата за специализирани полицейски операции „Кобра” – СДВР успели да спрат лек автомобил „Ауди А 6 Оуроуд”, съобщиха от пресцентъра на МВР за „Нова Вест“.
Полицаите имали информация, че този автомобил е обект на противозаконно отнемане. Колата била съпровождана от лек автомобил „Ситроен С 5”.
При последвалата проверка била установена и самоличността на намиращите се в „Ауди“-то двама мъже – В.М./29г./, криминално проявен за престъпления свързани с МПС, и Й.И./24г./. Съпровождащият автомобил бил управляван от 20-годишната А.И.
Тримата столичани са задържани с полицейски мерки до 24 часа. По случая е образувано досъдебно производство. Работа по документиране на случая продължава. Предстои доклад в прокуратурата.
Личното ни възприемане на стойността на парите е нещо много специфично. Според средата, в която…
Днес се проведе пресконференция на Гражданския съвет на ГРАЖДАНСКО ДВИЖЕНИЕ ЗА ПРЕЗИДЕНТСКА РЕПУБЛИКА за област…
Планирането на екскурзия до Япония може да бъде вълнуващо, но и предизвикателно. За да се…
С всяка година интериорният дизайн се променя и развива, като носи нови тенденции и концепции…
Данъчната оценка на имот е процес, който се изисква при различни сделки или административни процедури,…
Пантофите за детска градина са неразделна част от ежедневието на всяко дете. Те не само…
Leave a Comment