56-годишен шофьор е задържан след катастрофа на пътя Ветеран – Ракитника с положителна проба за амфетамин

НЕ ПРОПУСКАЙТЕ

Редакция Нова Вест
Редакция Нова Вест
Изпращайте ни вашите сигнали и снимки по всяко време на novavest.bg@gmail.com или на нашата фейсбук страница https://www.facebook.com/novavest.bg/

56-годишен водач на лек автомобил е задържан за срок до 24 часа, след като техническа проба е отчела положителен резултат за амфетамин. Случаят е от пътя между местностите Ветеран и Ракитника край Варна.

Сигналът е подаден около 15:30 часа

Вчера около 15:30 часа е подаден сигнал за пътнотранспортно произшествие по пътя от местност Ветеран към местност Ракитника, съобщават от ОДМВР – Варна.

При обслужването на инцидента екип на Четвърто районно управление е установил, че 56-годишният водач е управлявал след употреба на наркотични вещества.

Техническото средство е отчело положителен резултат за амфетамин.

Мъжът е дал кръвна проба в болнично заведение. Той е задържан за срок до 24 часа.

По случая е образувано досъдебно производство.

- Реклама -spot_img
- Реклама -

ПОСЛЕДНИ