Масов бой в Габрово е завършил с двама ранени мъже и задържането на двама от участниците, съобщиха от Областната дирекция на МВР.
Инцидентът е станал късно вечерта
Сигналът е подаден около 23:30 часа в сряда в Районното управление. На мястото незабавно са изпратени полицейски екипи, които са овладели ситуацията и са започнали работа по изясняване на обстоятелствата около сбиването.
При конфликта са пострадали двама души. Единият е с нараняване на малкия пръст на ръката, а другият е с фрактура на носа. От полицията уточняват, че сред пострадалите няма малолетни лица.
Случаят се разследва под надзора на Районна прокуратура – Габрово. Продължават процесуално-следствени действия, за да бъдат установени всички участници и точните причини за мелето.
По-късно през деня се очаква от полицията да бъде дадена допълнителна информация на брифинг.

