Майка и дъщеря пострадаха при взрив на газова бутилка в пловдивския квартал „Тракия“

НЕ ПРОПУСКАЙТЕ

Редакция Нова Вест
Редакция Нова Вест
Изпращайте ни вашите сигнали и снимки по всяко време на novavest.bg@gmail.com или на нашата фейсбук страница https://www.facebook.com/novavest.bg/

Майка и дъщеря пострадаха при взрив на газова бутилка в жилищен блок в пловдивския квартал „Тракия“ днес преди обяд. Инцидентът е станал в апартамент на четвъртия етаж, докато двете жени са приготвяли храна.

Реакция на спешните екипи

След подадения сигнал на място са изпратени екипи на Регионалната дирекция „Пожарна безопасност и защита на населението“ – Пловдив и на Центъра за спешна медицинска помощ. Медицинските екипи са оказали първа помощ на пострадалите.

По-възрастната жена се нуждае от по-сериозно лечение, а точният ѝ статус остава неизвестен към момента на публикацията.

Вследствие на взрива са нанесени значителни материални щети по апартамента, като най-сериозно са пострадали прозорците.

- Реклама -spot_img
- Реклама -

ПОСЛЕДНИ