Делян Добрев подаде заявление за прекратяване на правомощията си като депутат в 52-рото Народно събрание.
Документът вече е в парламента
Новината стана ясна днес, след като документът беше входиран в деловодството на институцията. С тази стъпка Добрев прекратява участието си в настоящия състав на парламента.
Предстои гласуване в пленарна зала
По правилата на Народното събрание оттеглянето на народен представител подлежи на гласуване от неговите колеги. Очаква се точката да бъде включена в програмата още през тази седмица.
След гласуването в пленарна зала мандатът на Добрев ще бъде официално прекратен.

