12.8 C
София

Лавров: Наистина Русия и САЩ са в горещата фаза на войната

Не пропускайте

Редакция Нова Вест
Редакция Нова Вест
Изпращайте ни вашите сигнали и снимки по всяко време на novavest.bg@gmail.com или на нашата фейсбук страница https://www.facebook.com/novavest.bg/

Министърът на външните работи на Русия Сергей Лавров заяви това в Telegram. По негови думи това е така, тъй като войските на Украйна използвали предимно оръжие от САЩ

Руският външен министър Сергей Лавров заяви, че Русия и САЩ са в „горещата фаза на войната“, цитира руското издание на РБК в своя Telegram канал.

„Наистина сме в горещата фаза на войната, защото украинските нацисти се бият предимно с американско оръжие, а американската администрация всеки път заплашва да доставя все повече и повече далекобойни и смъртоносни системи. Но отношенията, според мен, трябва да се поддържат “, заяви Лавров, цитиран от „Фокус“.

По публикацията работи: Пламена Сутева

- Реклама -spot_img
[td_block_4]
- Реклама -

Последни новини