Вучич към бизнес делегация от САЩ: Добре дошли, скъпи приятели

Не пропускайте

Пламена Сутева
Пламена Сутева
Завърших Икономически университет - Варна със специалност “Реклама и медийни комуникации” и специалност “Маркетинг”. Медийните комуникации и писането са моята страст. С работата си желая да съм полезна на обществото.

За първи път от 20 години сме домакини на американска бизнес делегация в Сърбия. Това обяви в социалната мрежа  Instagram сръбският президент Александър Вучич. В срещата взеха участие около 25 компании от САЩ

Президентът на Сърбия Александър Вучич на днешния ден се срещна с икономическа делегация на правителството на Съединените американски щати.

„За първи път от 20 години сме домакини на американска бизнес делегация в Сърбия. Говорихме за засилване на сътрудничеството и за нови партньорства, защото Сърбия показа, че е не само надежден партньор на големи корпорации, които от години успешно оперират у нас, но и стабилна икономика, която представлява отлична инвестиционна и бизнес дестинация“, написа Александър Вучич в профила си в Инстаграм.

„Добре дошли, скъпи приятели“, написа той.

Американската делегация включва представители на около 25 компании.

На срещата присъстваха премиерът Ана Бърнабич и посланикът на САЩ в Сърбия Кристофър Хил.

 

Вижте тази публикация в Instagram.

 

Публикация, споделена от Aleksandar Vučić (@buducnostsrbijeav)

- Реклама -spot_img
[td_block_4]
- Реклама -

Последни новини