10.9 C
София

Кризисният щаб по енергетиката ще проведе първото си заседание

Не пропускайте

Редакция Нова Вест
Редакция Нова Вест
Изпращайте ни вашите сигнали и снимки по всяко време на novavest.bg@gmail.com или на нашата фейсбук страница https://www.facebook.com/novavest.bg/

Междуведомственият кризисен щаб за енергетиката днес ще проведе своето първо заседание. На него присъстваха различни организации, а уикендът лидерът на БСП Корнелия Нинова, упрекна щаба, тъй като според нея, от началото на създаването му, до сега, е минало доста време, в което те е трябвало да се съберат, за да решат проблема с газовата криза

Кризисният щаб по енергетиката ще проведе заседание в понеделник, 22 август 2022 г., съобщават от правителствената пресслужба.

На заседанието ще присъстват браншови, синдикални и работодателски организации.
През уикенда лидерът на левицата Корнелия Нинова упрекна енергийния кризисен щаб в това, че от началото на създаването му на 3-ти август досега не се е събирал, за да търси решения на газовата криза и направи сравнение с кризата с тока.

По публикацията работи: Силвана Димитрова

- Реклама -spot_img
[td_block_4]
- Реклама -

Последни новини