13.8 C
София

След дълга пауза: Влакът София-Истанбул ще пътува отново

Не пропускайте

Пламена Сутева
Пламена Сутева
Завърших Икономически университет - Варна със специалност “Реклама и медийни комуникации” и специалност “Маркетинг”. Медийните комуникации и писането са моята страст. С работата си желая да съм полезна на обществото.

Спирането на международния влак се дължеше на COVID пандемията. От днес пътуването се възобновява

От днес (25 април), се възстановява пътуването на спрения от движение заради пандемията международен влак между София и Истанбул, съобщават от БДЖ.

След дългата пауза, първото пътуване от Халкали (Истанбул) ще се състои тази вечер в 21:40 ч., а влакът ще пристигне на Централна гара София в 9:35 ч. В обратната посока от София към Истанбул влакът ще заминава по разписание в 18:30 ч. от утре (26 април) и ще достига крайната си дестинация Истанбул в 05:34 ч.

Този влак ще се движи в състав от спални вагони и вагони за седящи, а от 2 юни ще бъде включен и директен вагон за пътуване между Букурещ и Истанбул.

- Реклама -spot_img
[td_block_4]
- Реклама -

Последни новини