Принц Хари и Мегън Маркъл обявиха, че се завръщат в Лондон

Не пропускайте

Редакция Нова Вест
Редакция Нова Вест
Изпращайте ни вашите сигнали и снимки по всяко време на novavest.bg@gmail.com или на нашата фейсбук страница https://www.facebook.com/novavest.bg/

Принц Хари и Меган Маркъл ще се върнат за кратко в Лондон. Двойката ще отлети за Острова за откриването на новата статуя на принцеса Даяна в двореца Кенсингтън, съобщават от Daily Mail

Събитието ще се проведе на 1 юли в двореца Кенсингтън.Tогава майката на Уилям и Хари трябваше да празнува 60-годишен юбилей.

Мегън е пожелала да подрепи принц Хари и да бъде до него, тъй като това ще бъде първата му среща със семейството му след погребението на принц Филип.

През изминалата седмица принц Хари даде редица интервюта, в които обвинява кралицата за душевните си страдания. Според запознати това влошило още повече отношенията в кралското семейство. Източник твърди, че принц Хари е поканен на обяд от кралица Елизабет. Това ще е първата среща между баба и внук, след като херцозите заминаха за Съединените щати.

Според източникът двойката ще доведе във Великобритания и двегодишния си син Арчи, но планират да оставят новородената дъщеря Лилибет Даяна у дома.

Превод: Редакция „Нова Вест“, Ралица Димитрова

 

- Реклама -spot_img
[td_block_4]
- Реклама -

Последни новини