Недоволни граждани протестираха пред ДАНС: Изведоха служителите през сградата на НСО (ВИДЕО)

Не пропускайте

Редакция Нова Вест
Редакция Нова Вест
Изпращайте ни вашите сигнали и снимки по всяко време на novavest.bg@gmail.com или на нашата фейсбук страница https://www.facebook.com/novavest.bg/

Вчера недоволни граждани излязоха бна протест в столицата пред сградата на ДАНС и настояваха за информация за подслушваните политици.

Демонстрацията започна във вчерашния раннен следобед и продължи няколко часа. Блокирано беше движението по натоварения бул. „Черни връх”, информира NOVA.

Протестиращите настояваха с помощта на полиция да влязат в сградата и да изземат всички документи, свързани с информацията за незаконното подслушване в страната. Според недоволните тези данни се унищожавали. Сред ораторите на протеста беше и настоящият зам.-регионален министър Тодор Стоянов.

Вечерта служителите на ДАНС са изведени през намиращата се в съседство сграда на НСО. По информация на NOVA една от протестиращите жени се е опитала да влезе в сградата, като е прескочила оградата. Няма информация дали е арестувана.

По публикацията работи: Мариела Анастасова

- Реклама -spot_img
[td_block_4]
- Реклама -

Последни новини