Снимката е илюстративна
Българка зад волана на мощен лек автомобил беше преследвана в продължение на 80 километра по италианска магистрала.
Жената била засечена да кара с над 200 километра в час и след това започнала гонката, предаде Nova.
Според медиите в Италия, дори след като жената е била спряна, тя пак се е опитала да се измъкне, а по-късно заявила пред полицаите, че се забавлявала.
36-годишната българка получила огромна глоба от 20 000 евро. Причината – нанесла щети по мантинелата, помела е и няколко полицейски коли. Има и ранен полицай.
От „Моята новина“: Десетки мощни коли в „дива гонка“
Шофьорската книжка на жената е отнета. Тя е отказала проба за алкохол и наркотични вещества. Автомобилът е с чуждестранен номер и е собственост на друг българин. Българката е била задържана за малко, а след това освободена.
Хазартната зависимост е сериозен проблем за съвременното общество и изисква незабавни и ефективни мерки. В…
Съдът наложи „задържане под стража“ на 37-годишен жител на Павликени, привлечен като обвиняем за опит…
Съдът наложи най-тежката мярка за неотклонение на 37-годишен мъж от Павликени, обвинен в опит за…
Броени часове преди старта на работата на новия парламент политическото напрежение расте. Първото заседание на…
Общинската болница в Горна Оряховица е изправена пред риск от загуба на лекари и недостиг…
На гръцкия остров Закинтос е регистриран първи смъртен случай от инфекциозното заболяване лептоспироза. По данни…
Leave a Comment